Vyhledávání

Doplňující pravidla a herní vychytávky pro GanXtaZ!

02.01.2010 19:18

 

1. Hra se dá hrát i vě třech lidech a není o míň zajímavá. Jen je potřeba při úvodním rozhozu narodit se v bohatších čtvrtích tak, že původní rozhoz upravíte tak, že čísla 1 až 4 se narodí ve žluté čtvrti, čísla 5 a 6 se narodí v zelené, jinak platí normální pravidla.

2. Zkuste hrát o nějakou cennou věc, může to být láhev, cokoliv, nebo se složte na bank, který shrábne vítěz. Hra opět dostane zcela jiný říz .

3. Varianta POCTIVEC - zkuste v této hře, jinak plné korupce a uplácení, zahrát si jednu hru naostro, bez úplatků. Prověříte tak daleko víc Vaši schopnost odhadnout ostatní .

4. Hra má výhodu, že se k ní může připojit kdykoliv další hráč až do max. počtu. Jen si hodí kostkou podle pravidla pro narození a může začít hrát, jeho handicap nebude nijak veliký a klidně může i vyhrát celou hru

5. Nejúspěšnější strategie ve vězňově dilematu, což je princip naší hry , je prý strategie " Jak ty mě, tak já tobě" , zkuste s ní vyhrát.Další úspěšná strategie je "pokud vyhraješ nechej, pokud prohraješ, změň" tak můžete zkusit obě.

6. Začněte hrát hru, kdy si nastav íkaždý svůj job již na 500,- hned od začátku.

Zpět

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop